Vásárlási információk

Magyarországon, Romániában és Szlovákiában postaköltség nélkül küldjük rendelését, ha annak összege legalább: 15 000 Ft / 200 Lej / 50 EUR (több rendelés nem vonható össze).

MAGYAR EGYHÁZI KÖNYVKLUB
A Magyar Egyházi Könyvklub azzal a céllal jött létre, hogy a Magyarországon, a Kárpát-medencében illetve a világ bármely részén élő valamennyi honfitársunknak lehetősége legyen a katolikus, református és evangélikus kiadók gazdag választékából internet útján vásárolni.
A magyarországi egyházi kiadók mellett a külföldön megjelenő magyar nyelvű kiadványokat is igyekszünk áruházunk kínálatába felvenni.

A honlapon található termékeket csak a készlet erjéig áll módunkban kiszolgálni.

KEDVEZMÉNYEK
A bolti árhoz képest több termékünket is kedvezményes áron vásárolhatja meg. Ennek mértékét megtalálja a kiadvány mellett.

VÁSÁRLÁS MÓDJA
A vásárláshoz Önnek regisztrálnia kell magát, mert csak így tudjuk elküldeni a megrendelt kiadványokat. Ha megrendelése megérkezett, visszajelzést kap tőlünk. (A Magyar Egyházi Könyvklub a regisztráció során megadott adatokat harmadik félnek nem szolgáltatja ki, azokat kéretlen reklámanyag küldésére nem használja fel.)

FIZETÉS MÓDJA
Magyarországon, Erdélyben és Felvidéken: A szállítás utánvétes fizetés formájában futárszolgálattal vagy postai úton történik. A szállítási (postázási) költség a megrendelőt terheli.
Európában és Tengerentúlon: A megrendelt kiadványok és a postázás árát kétféleképpen fizetheti ki:
1. Bankkártyával, PayPal-on keresztül.
(Megrendelése után néhány perccel visszaigazolást kap e-mailben. Ebben viszont csak a vásárolt könyvek ára szerepel.
Legkésőbb két napon belül egy újabb e-mailt kap tőlünk, amiben megírjuk a postázás költségét is. Csak ekkor szíveskedjék a PayPal-on keresztül fizetni a levélben található linket felhasználva, egy összegben a könyvek árát + a postaköltséget.)
2. Banki átutalással
(Amikor a rendelése megérkezett hozzánk, mi kiszámoljuk és elküldjük Önnek a kiadványok és a szállítás árát, s megküldjük a bankszámlaszámunkat is. Az összeget előre kérjük befizetni. A pénz beérkezése után 3 munkanapon belül postára adjuk a megrendelt kiadványokat.)

SZÁLLÍTÁSI KÖLTSÉGEK
1. Magyarországon: 990 Ft valamennyi küldemény esetében.

2. Erdélyben:  GLS futár szolgálat

2000 gr-ig  16,60 lej + Áfa

5000 gr-ig  18,10 lej + Áfa

3.Felvidéken: a mindenkori utánvétes postaköltség.
4. Európába: a mindenkori magyar postaköltség szerint:
250 grammig:     4,04 EUR
500 grammig:     7,13 EUR
1000 grammig:   14,25 EUR
1500 grammig:   19,00 EUR
2000 grammig:   21,38 EUR
5000 grammig:   26,13 EUR       (5000 grammtól: kilogrammonként 2,85 EUR)

5. Tengerentúlra:
250  grammig:    6,75 USD
500  grammig:  11,48 USD
1000  grammig:  22,28 USD
1500  grammig:  30,38 USD
2000  grammig:  33,75 USD
5000  grammig:  47,25 USD       (5000 grammtól: kilogrammonként 6,75 USD)

SZÁLLÍTÁSI HATÁRIDŐ
1. Magyarországon: 8 munkanapon belül postára adjuk a rendelést.
2. Erdélyben és Felvidéken: 10 munkanapon belül postára adjuk a rendelést.
3. Európába és Tengerentúlra: az átutalás megérkezése után 3 napon belül postára adjuk a rendelést.

HÍRLEVÉL
Ha Ön regisztrációja során, vagy e-mail-ben kéri tőlünk, akkor Hírlevél formájában rendszeres tájékoztatatást küldünk Önnek a legújabb kiadványokról.

TULAJDONOS ÉS ÜZEMELTETŐ
A Magyar Egyházi Könyvklub tulajdonosa és üzemeltetője:
Szent Maximilian Lap- és Könyvkiadó Kft.
1075 Budapest, Károly krt. 1. (Csak postacím! Személyes vásárlási lehetőség kizárólag előzetes telefonegyeztetés után!)
Telefon: (36) 30/408-8646
Fax: (36) 1/328-01-98