IMAKÖNYVEK

Bolti ár: 680 Ft
Engedmény: 10%
Internetes ár: 612 Ft

Az Irgalmasság szentévének meghirdetésekor Ferenc pápa hangsúlyozta: „Ott, ahol az Egyház jelen van, ott nyilvánvalóvá kell válnia az Atya irgalmasságának” és „bárhol, ahol keresztények élnek, mindenkinek az irgalmasság oázisára kell találnia”. Bullájában a pápa gyakorlati útmutatást is ad ahhoz, hogyan élhetjük meg a rendkívüli jubileumot. Így:
Ne bíráskodjunk és ne ítélkezzünk, hanem bocsássunk meg és adakozzunk, maradjunk távol a pletykáktól, a féltékenység és az irigység által sugallt szavaktól. Vegyük észre a jót, ami minden emberben jelen van, és váljunk a „megbocsátás eszközeivé”.
Nyissuk meg a szívünket a lét perifériái felé, vigyünk vigaszt, irgalmasságot, szolidaritást és figyelmet mindazoknak, akik a mai világban nélkülöznek és szenvednek...
Ezekhez is szeretne segítséget nyújtani ez az imakönyv.

Az imakönyv tartalmából:
- Ferenc pápa imádsága a szentévre
- A Szentatya gyakorlati útmutatásai
- Az irgalmasság testi és lelki cselekedetei
- Imádságok, elmélkedések, szép gondolatok
- Az Isteni Irgalmasság tisztelete