ISMERETTERJESZTŐ MŰVEK

Bolti ár: 700 Ft
Engedmény: 10%
Internetes ár: 630 Ft

Josy Doyon tudatában minden összezavarodik: az átélt háborús élmények, személyes viszontagságai, csalódottsága eszményekben és emberekben. Szeretetből lázad, mivel úgy véli, hogy aki annyit szenvedett, mint ő, annak joga van minden téren tökéletes otthonra és hitre. Megtévesztve és kiábrándulva a történelmi egyházakból, keserves útja végül a Jehova Tanúi szektához vezet.

Eleinte házról házra jár a Bibliával és a társulati irodalommal a kezében, végigküzd néhány szolgálattevő ranglétrát. Vakbuzgó hithirdető és elvakult gyülekezeti agitátor lesz. Ahogy évek folyamán rádöbben képmutatásukra és hazugságaikra, a kegyetlen szervezeti önzésük mögött húzódó üzleti szándékokra, úgy érik önálló gondolkodású felnőtté és gyermekeit féltő anyává, aki leszámolva tévedéseivel, visszatalál a történelmi egyházakhoz.